Rejestracja Logowanie
15150583389960_Musical_Gentle_Woman_–_ekscytujaca_rozrywka_w_kostiumie_burleski_13_stycznia_2018__1.jpg

Musical Gentle Woman – ekscytująca rozrywka w kostiumie burleski, 13 stycznia 2018

Premiera 13 stycznia 2018 , godz. 21:30, Capitol Club, Warszawa, ul. Marszałkowska 115

Show Burlesque Dance i Klub Capitol w Warszawie mają przyjemność zaprosić na premierę musicalu „Gentle Woman”. Żywiołowe przedstawienie otwiera cykl #clubtheatre.

Fabuła: bohaterki, sześć współczesnych kobiet poszukujących swojego miejsca w świecie rządzonym przez męskie reguły, prezentują bogactwo osobowości, swoje wartości, sposoby radzenia sobie z problemami w kontekście kobiecości i jej wagi w świecie. Dramaturgia spektaklu zbudowana jest wokół dość codziennej sytuacji – przyjaciółki razem spędzają wieczór w mieście, napotykają inne kobiety – i te „idealne”, i te, z którymi wolałyby nie mieć nic wspólnego. Konfrontacja staje się źródłem refleksji o własną tożsamość i kondycję jako kobiety: co we mnie warte jest uwagi, jaka chcę być? Spotkanie z drugą kobietą może być źródłem całej palety doznań – przyjaźni, odcięcia się, po olśnienie, a nawet dreszcz erotyzmu… Obserwujemy bujny wymiar kobiecości manifestującej się różnorodnością, zwątpieniem i zagubieniem, przeplatającymi się z energią życia i kreacji.

Kim jest „gentle woman”? Ona czerpie moc z wrażliwości i delikatności. Z gracją kota porusza się w dżungli biznesu i męskiej (słabnącej jednak) dominacji. Buduje siebie, nasycając się pierwiastkiem uniwersalnej kobiecości i w więzi z kobietami, i w kontrze do nich. Mężczyzn postrzega jako niedowiarków, napastników, ale też dopełnienie i bogactwo drugiego bieguna w oceanie życia, z którego chce pić. Czy „gentle woman” sprawdza się w dzisiejszym świecie? Czy ma dość odwagi, by sięgając po spełnienie w przestrzeniach uznanych za męskie, zachować swoją kobiecość? Czy to jest możliwe?

Te i kolejne wątki ujęte w błyskotliwą klamrę kokieterii, zmysłów i sztuki tanecznej. Spektakl w wykonaniu artystek Show Burlesque Dance. By kobiety przejrzały się jak w lustrze i pokochały to, co zobaczą, a mężczyźni dostrzegli, z kim mają do czynienia. Znakomita zabawa, żartobliwy ton i inteligentny obraz życia w soczewce burleski.

Bilety dostępne na tronie www.showburlesque.pl/sklep lub w miejscu i w dniu wydarzenia.
- 70 zł – sprzedaż via www do 23.12.2017
- 80 zł – sprzedaż via www do 12.01.2017
- 90 zł – sprzedaż na miejscu przed spektaklem 13.01.2018, godz. 21.00-21.30

Bilet upoważnia do pozostania na imprezie Klubu Capitol tego samego wieczoru na imprezie w tematyce Burlesque.

Rezerwacja stolików blisko sceny zależy od kolejności zgłoszeń i opłaty rezerwacyjnej według cennika klubu – informacja: tel. 733 777 654.

Zapraszają: Show Burlesque Dance i Capitol Club Warszawa

Scenariusz, choreografia i reżyseria: Malewska Kinga
Kostiumy: Hanna Pastor
 
nowosci_szczegoly.php