Rejestracja Logowanie
15353708322989_EventTalkspl__cykl_szkolen_w_branzy_eventowej_1.jpg15353708322989_EventTalkspl__cykl_szkolen_w_branzy_eventowej_2.jpg15353708322989_EventTalkspl__cykl_szkolen_w_branzy_eventowej_3.jpg

EventTalks.pl - cykl szkoleń w branży eventowej

EventTalks.pl – pierwszy cykl szkoleń poświęcony inspiracjom, trendom i nowościom w branży eventowej – wystartował

27 sierpnia wystartowały zapisy na cykl szkoleń eventowych w ośmiu miastach Polski poświęcony zagadnieniom z dziedziny organizacji wydarzeń oraz event marketingu i jego ekspansji na rynkach międzynarodowych – Event Talks.pl. Wykładowca – Aga Ciesielska – odsłaniać będzie wyniki z badań zasobów Internetu zgromadzonych przez ostatnie kilkanaście miesięcy i podzieli się wiedzą już nie tylko przez bloga EventowaBlogerka.pl.

EventTalks.pl to cykl ekskluzywnych wydarzeń, których celem jest inspiracja i szerzenie wiedzy wśród polskich producentów wydarzeń i event managerów poprzez łączenie trendów zagranicznych z polską rzeczywistością. Uczestnicy z agencji eventowych, marketingowych i PR’owych i reprezentanci klientów, dowiedzą się jak najskuteczniej przeprowadzić wydarzenie, jakie trendy obecnie dyktują rynki międzynarodowe, oraz czym zaskakuje się klientów najskuteczniej.

To, co zmienia oblicze współczesnych eventów zagranicznych, to wysokiej jakości atrakcje angażujące publiczność, multimedialne scenografie w połączeniu z dość zaawansowaną techniką eventową. To także oryginalne pomysły na scenariusz, które z powodzeniem można wdrażać w naszym kraju. To odpowiada na potrzeby klienta w Polsce, który oczekuje organizacji wydarzenia w rozsądnych widełkach budżetowych. Dzięki temu pomysły stają się dziś na wagę złota. Stąd zebrane zestawy case study, które stanowić będą potężną dawkę wiedzy i inspiracji dla profesjonalistów branży eventowej - mówi Agnieszka Ciesielska, redaktor naczelny bloga „EventowaBlogerka.pl”, inicjator przedsięwzięcia.

Event Talks został stworzony jako program szkoleń służących do inspiracji, rozwoju i dyskusji ze specjalistami branży eventowej, chcącymi zaczerpnąć wiedzy praktycznie niedostępnej w polskich źródłach. Wiedza, którą udało się zebrać do tego programu jest absolutnie unikatowa, a materiały są bogate w videorelacje zdjęcia i recenzje czołowych expertów branży eventowej na świecie – zwraca uwagę Agnieszka Ciesielska, Organizator Szkoleń EventTalks.pl / bloger EventowaBlogerka.pl. Każdy z uczestników dostanie materiał szkoleniowy omawiany w trakcie szkolenia, ostanie bonus inspiracji oraz konsultacje po szkoleniu.
Wydarzenia odbędą się w centrum ośmiu miasta Polski, w hotelach i ośrodkach szkoleniowych (Warszawa, Gdańsk, Wrocław, Kraków Poznań, Łódź, Kielce, Lublin) – w każdy piątek od 21 września do 24 listopada. Zagadnienia zostaną przedstawione w czterech kategoriach bloków tematycznych. Pierwsza – Technologia ukryta pod różnymi postaciami – scena, zaplecze technika, uczestnik, sponsor, organizator. W kolejnym bloku szkolenia omówione zostaną scenariusze, niskobudżetowe, z pomysłem, z wysokim poziomem nośności w mediach, które przyciągają jak magnes uwagę sympatyków marki.

Kolejną porcją inspiracji będą przedstawione ciekawe scenografie oraz atrakcje eventowe a także zaprezentowane zostaną produkty eventowe, które stworzone zostały na potrzeby uczestników wydarzeń. W ostatnim bloku – omówione zostaną sekretne triki eventowych negocjacji oraz mechanizmy stosowane przy organizacji imprez. Uczestnicy będą mieli okazję wymienić się doświadczeniami z zakresu współpracy z partnerami z zakresu hotelarstwa, cateringiem, podwykonawcami, a także gwiazdami. Nie zabraknie wątku także jak uniknąć często popełnianych błędów i przezwyciężać trudności we współpracy z klientem czy partnerem.

Zapisy zaczynają się od 27.08. do wyczerpania miejsc. Przewidywana ilość osób na każdym ze szkoleń to 12 osób. Więcej informacji oraz zapisy bezpośrednio na stronie www.eventtalks.pl.

Agnieszka Ciesielska - Wykładowca EventTalks.pl
Eventowy pasjonat, producent i event manager oraz bloger rozpoznawany jako Eventowa Blogerka. Posiada 15-letnie doświadczenie na ryku eventowym gdzie rozwija swoje pasje i wyzwania w ramach swojej Agencji Eventowej Everitum mającej siedziby w Poznaniu i Warszawie. W portfelu klientów stałych kilkadziesiąt firm stale zlecających wydarzenia każdego formatu a wśród nich KIKE, Adamed, Randstad, Symantec, Lyreco, Nestle, Rockwool.

Kontakt:
Agnieszka Ciesielska
PR manager / Organizator EventTalks.pl
Tel: 883 319 295
e-mail: info@eventtalks.pl

 
2018-08-27
nowosci_szczegoly.php