Rejestracja Logowanie
15101347341747__1.jpg

Forum Branży Eventowej FBE, 11 stycznia 2018

Organizujesz lub kupujesz eventy? Na tym spotkaniu nie może Cię zabraknąć. Wielkimi krokami zbliża się najważniejsze SPOTKANIE BRANŻY EVENTOWEJ, jakim jest Forum Branży Eventowej FBE.

Misją Forum Branży Eventowej jest pokazywanie eventu jako spójnego elementu komunikacji z klientami, pracownikami i innymi uczestnikami otoczenia przedsiębiorstwa. W edycji 2018 udział weźmie 1.500 osób realizujących i wykorzystujących eventy do komunikowania się z grupami docelowymi.

DLA KOGO?
- działy HR
- działy marketingu i komunikacji
- agencje eventowe
- agencje PR
- samorządy
- działy zakupów
- działy sprzedaży
- centra habndlowe

DLACZEGO?


STREFA NETWORKINGU: Wydaje się, że niektórzy ludzie biznesu mają zawsze szczęście. Ludzie Ci zazwyczaj skutecznie pielęgnują kontakty i chętnie nawiązują nowe znajomości. Dlatego nie zwlekaj i weź udział w dwóch moderowanych sesjach networkingowych, które odbędą się w trakcie Forum. Nie wiesz czy skutecznie wykorzystasz swoją obecność? Wątpisz czy uda Ci się nawiązać nowe kontakty z potencjalnymi partnerami w biznesie? Pomożemy Ci w tym. Zadbamy byś został właściwie przedstawiony i nie stał samotnie w trakcie sesji networkingowych.

STREFA MERYTORYCZNA: 10 eventowych trendów na 2018 czyli jak się zmienia świat spotkań! Personalizacja i targetowanie kluczem sukcesu w skutecznej komunikacji eventu. Kobieta na evencie. Wykorzystanie marki terytorialnej w evencie komercyjnym. Najważniejsze zasady sprawnego planowania i budżetowania eventu czyli jak dobre przygotowanie prowadzi do sukcesu. Po co planować, skoro żaden plan nie przetrwa konfrontacji z rzeczywistością czyli dlaczego wojsko ćwiczy na serio obronę przed atakiem z Kosmosu?

STREFA BIZNES: Prezentacje 160 Dostawców. Obok sesji networkingowych i wymiany wiedzy merytorycznej będzie też miejsce i czas na bliższe poznanie i szczegółowe rozmowy przy kawie z dostawcami usług reprezentującymi: - obiekty - catering - atrakcje - obsługę techniczną - gadżety - infrastrukturę eventową - usługi okołoeventowe. Szczególny nacisk kładziemy na zaprezentowanie w tej strefie pomysłów i rozwiązań innowacyjnych, które będą mogły służyć jako inspiracja w kolejnym sezonie.

 
nowosci_szczegoly.php