Rejestracja Logowanie
15786533562490_GALAKTYKA_EVENTU_–_KONFERENCJA_Z_KOSMICZNYMI_AMBICJAMI_1.jpg

GALAKTYKA EVENTU – KONFERENCJA Z KOSMICZNYMI AMBICJAMIW dniach 26-27 marca 2020 roku po raz pierwszy odbędzie się konferencja edukacyjna dla branży MICE pt. Galaktyka Eventu. Wydarzenie odbędzie się w części konferencyjnej Muzeum Śląskiego w Katowicach, które jest partnerem konferencji. Mamy nadzieję, że znajdująca się pod ziemią zjawiskowa przestrzeń muzeum będzie dodatkowym atutem odwiedzenia wydarzenia.

Bilety na wydarzenie dostępne są na stronie www.galaktykaeventu.pl


Czym jest Galaktyka Eventu?
Branża Eventowa to branża praktyków i ludzi twórczych. W znakomitej większości ludzie podejmujący się pracy w branży uczą się głównie z doświadczenia. W miarę rozwoju branży w Polsce nastąpiła potrzeba edukacji i promocji zawodu. Konferencja ma być próbą takiej systematyzacji podstawowej wiedzy około produkcyjnej, którą warto posiadać na każdym etapie produkcji wydarzenia.
Celem wydarzenia jest zasilenie uczestników w narzędzia, które swą skuteczność mają popartą w badaniach. Prezentowana wiedza będzie zawsze evidence based, nie będzie to studium przypadku z praktyki produkcyjnej.
Prelegentami konferencji będą znakomici mówcy i specjaliści z zakresu psychologii społecznej, psychologii, nauk ekonomicznych, socjologii oraz praktycy biznesu. Konferencja jest dla każdego, kto na swojej drodze spotyka się z działaniami eventowymi, w tym pracowników działów marketingu i HRu, producentów koncertów, konferencji, szkoleń, marketerów, specjalistów i pasjonatów, ekspertów i adeptów tematu. Konferencja jest zarówno dla młodych i początkujących w tym zawodzie, którzy szukają odpowiedzi na podstawowe pytania dotyczące zakresu działań eventowych, jak i dla doświadczonych zawodowo praktyków, dla których konferencja będzie okazją uporządkowania wiedzy oraz ugruntowania w dowodach swoich eksperckich tez. Będzie też możliwością podjęcia zawodowego i branżowego networkingu. Być może będzie to sposobność do znalezienia przyszłych współpracowników lub partnerów do biznesu.
Konferencja podzielona jest na dwa dni. W każdym z nich będzie część prelekcyjna oraz warsztatowa, która pozwoli wyposażyć uczestnika w konkretne narzędzia do dalszej pracy. Wieczór pomiędzy dniami konferencji to aktywny networking w postaci middle party.
Komunikacja dotycząca wydarzenia odbywa się poprzez publikację wartościowych materiałów. Organizatorzy przewidują serię sesji Live, webinarów oraz nagrania wypowiedzi samych prelegentów dotyczących konferencji i ich tematu na niej.
Czytaj więcej:

https://docs.google.com/document/d/1_TsOwm6d0gTAxcacfQTW8rhRwVKmErL7ggGLbHY264g/edit?usp=sharing

https://muzeumslaskie.pl/pl/dla-mediow/materialy-o-ms/ 
2020-01-10
nowosci_szczegoly.php