Rejestracja Logowanie
15452988608586_Pierwszy_plebiscyt_w_branzy_w_ktorym_glos_ma_branzowa_grupa_fejsbukowa_1.jpg

Pierwszy plebiscyt w branży, w którym głos ma branżowa grupa fejsbukowa

Właśnie wystartował pierwszy plebiscyt branży eventowej, w którym zwycięzców wyłonią ludzie z branży, czyli członkowie fejsbukowej grupy „Polecam, nie polecam”.

Od pięciu lat zaangażowanie członków grupy w rekomendacji różnych podmiotów branży eventowej stale rośnie. Obecnie grupa przekroczyła już 10 tysięcy uczestników. Nadszedł czas na nagrodzenie tych, którzy w opinii uczestników grupy są godni polecania. „Ogłaszamy zatem start plebiscytu „Polecani w Eventach”. To członkowie grupy zadecydują, jakie firmy, osoby z branży eventowej są godne otrzymania Certyfikatu „Polecani w Eventach” – mówi Renata Razmuk, pomysłodawczyni i założycielka grupy „Polecam, nie polecam”.

Zasada plebiscytu jest prosta. Najpierw członkowie nominują w danej kategorii firmy, a potem 10 najczęściej nominowanych trafia do ankiety, w której może głosować każdy, zarejestrowany uczestnik grupy. W każdym miesiącu dwie kategorie wezmą udział w plebiscycie. Kategorie są wybierane przez redakcję i administratorów grupy na podstawie analizy najczęstszych zapytań i komentarzy.
Pierwsza kategoria, w której wybierani byli najlepsi z branży to wypożyczalnie mebli eventowych. Grupowicze zdecydowali, że tytuł „Najlepsi w eventach” przypadł firmie RentDesign. Drugie miejsce zajęła wypożyczalnia mebli Colors of Design, natomiast trzecie miejsce należy do Spice4Space.
Kolejna kategoria zostanie ogłoszona tuż po Nowym Roku.

Zagłosować może każdy, kto należy do grupy. A co trzeba zrobić, żeby dołączyć do grupy? Wysłać prośbę do administratorów i odpowiedzieć na 3 krótkie pytania. Regulamin nie zezwala na zaakceptowanie zgłoszenia bez odpowiedzi.
Nagrodą zwycięzców plebiscytu będzie certyfikat „polecani w Eventach” oraz promocja na fan page Polecam, nie Polecam.

Regulamin plebiscytu: KLIKNIJ
 
nowosci_szczegoly.php