Rejestracja Logowanie
15834184700048_Rent_Design_zaprasza_na_Dni_Otwarte_1.jpg

Rent Design zaprasza na Dni Otwarte

W środę i czwartek, 11 i 12 marca, wypożyczalnia mebli Rent Design otwiera swój magazyn dla klientów, partnerów biznesowych oraz innych, zainteresowanych najmem mebli przedstawicieli branży spotkań. To już trzecia edycja tego wydarzenia pod hasłem „Przyjdź, zobacz, dotknij. Design w zasięgu ręki”, które cieszy się ogromnym zainteresowaniem. Przygotowaliśmy na ten dzień sporo niespodzianek!
Rent Design zajmuje przestrzeń magazynowo – biurową przy ul. Działkowej 56 A w Warszawie (hala II). Na ponad 1400 m2 powierzchni przechowywane są meble i akcesoria dekoracyjne z oferty firmy. Znajduje się tu również m.in. „ledownia”, czyli miejsce, w którym magazynowane są meble ledowe, dział logistyczny i przestrzeń biurowa.

Dzień otwarty będzie okazją do obejrzenia wszystkich naszych produktów w jednym miejscu, podejrzenia codziennego życia firmy, poznania całej #zgranejzałogi oraz otrzymania najnowszego katalogu Rent Design na sezon 2020/2021. Zapraszamy na pyszną kawę i poczęstunek – podsumowuje Adriana Szczeniowska, dyrektor zarządzająca Rent Design.

Udział w Dniach Otwartych możliwy jest po uprzednim potwierdzeniu przez organizatora. Zainteresowane osoby proszone są o zgłoszenie chęci przybycia na aga@rentdesign.pl, podając w mailu preferowany dzień odwiedzin (11 lub 12 III).
www.rentdesign.pl
 
2020-03-05
nowosci_szczegoly.php