Rejestracja Logowanie
14588982340738_Wojciech_Zbroja_laureatem_rankingu_„50_najbardziej_kreatywnych_w_biznesie”_1.jpg

Wojciech Zbroja laureatem rankingu „50 najbardziej kreatywnych w biznesie”

Już po raz szósty magazyn „Brief” opublikował ranking 50 najbardziej kreatywnych w biznesie.
W tym roku wśród nagrodzonych osób znalazł się przedstawiciel branży MICE, prezes Rent Design, Wojciech Zbroja.


Z długiej listy twórczych Polaków redakcja wybrała tych, którzy, jej zdaniem, wyróżniają się nieszablonowym myśleniem i podejściem do biznesu, co pozwala im być zawsze o krok przed konkurencją.

„Niektórzy widzą w nich szaleńców, ale my dostrzegamy w nich geniusz, ponieważ są to ludzie na tyle szaleni, by sądzić, że mogą zmienić świat. I faktycznie są tymi, którzy go zmieniają, popychając ludzkość do przodu” – mówi o wyróżnionych Grzegorz Kiszluk, redaktor naczelny magazynu „Brief”.

Uroczysta gala, podczas której ogłoszono laureatów rankingu odbyła się 7 marca w Sound Garden Hotel. Wręczenie wyróżnień poprzedziła dyskusja o tym, czy kreatywności można się nauczyć i jakie są w Polsce szanse na stworzenia warunków rozwijania kompetencji, które są niezbędne do rozwoju innowacyjności. W debacie udział wzięli: Wojciech Szpil, Totalizator Sportowy, właściciela marki Lotto; Agnieszka Majchrzak, Idea Bank; Michał Chromiński, Poczta Polska; Małgorzata Wójcik, LeKam; Adam Plona, Wirtualna Polska.

Laureat tegorocznego rankingu, Wojciech Zbroja jest założycielem i prezesem jednej z największych wypożyczalni mebli w Polsce, Rent Design. Skąd pomysł na kreowanie aranżacji wyjątkowym designem? Otóż pewnego razu, w czasie pracy w studio fotograficznym Zbroja zauważył, że brakuje mu mebli przydatnych do tworzenia nietypowych scenografii. Wtedy właśnie zrodził się pomysł na firmę wypożyczającą meble wysokiej jakości. Gdy okazało się, że owa nisza pozostaje wciąż niezagospodarowana, Zbroja postanowił ją wypełnić. Rent Design stale poszukuje nowych rozwiązań, które pozwolą na niepowtarzalne zagospodarowanie przestrzeni unikatowymi produktami.

„Uwzględnienie mojej osoby w rankingu to kolejne wyróżnienie dla mnie i całej zgranej załogi Rent Design. Kreatywność to jedna z tych kwestii, na które w naszej codziennej pracy kładziemy największy nacisk, tym bardziej ogromnie cieszy mnie fakt, że nasza praca i zaangażowanie dostrzegane są przez innych” – podsumowuje Wojciech Zbroja.
 
2016-03-25
nowosci_szczegoly.php