Rejestracja Logowanie
1551__1.jpg

atrakcje eventowe

klient_1551.jpg
Nadruki na koszulkach na żywo 
Chcesz zapewnić uczestnikom imprezy niezapomnianą i oryginalną atrakcję? Koszulki z nadrukiem wykonywanym podczas trwania eventu to wspaniała pamiątka dla wszystkich uczestników oraz doskonała forma promocji dla organizatora.

Nadrukiem mogą być: zdjęcia zrobione na ściance, przygotowane grafiki, rysunki stworzone przez uczestników, hasła reklamowe, dedykacje imienne i inne. Nadruki wykonywane są na najlepszej jakości materiałach bawełnianych, trwałą techniką pozwalającą długo cieszyć się koszulką. Elastyczność naszej usługi pozwala dostosować się do zamysłu każdego eventu. Służymy naszym doświadczeniem i wiedzą podczas etapu przygotowywania imprezy. Nasze mobilne stanowiska pozwalają nam dotrzeć do każdego miejsca w Polsce !

Poza tym w naszej pracowni na ul. Nowy Świat 60 realizujemy zamówienia indywidualne już od 1 szt. także na tkaninach i ubraniach dostarczonych przez klientów. Dzięki aplikacji na naszej stronie internetowej, każdy może zaprojektować swoją koszulkę on-line, wskazując czas i miejsce dostawy.
 

Projektant Nadruków

ul. Nowy Świat 60, 00-357 Warszawa

tel: 537 762 798

obiekt_firma.php