Rejestracja Logowanie
1795__1.jpg

atrakcje eventowe

klient_1795.jpg
  ATRAKCJA MUZYCZNA DLA KAŻDEGO I NA KAŻDY EVENT!
Mash Machine Polska oferuje CAŁKOWITĄ NOWOŚĆ, REWOLUCJĘ W BRANŻY EVENTOWEJ!!!
Mash Machine jest urządzeniem muzycznym, które przykuwa uwagę każdego – wizualnie i dźwiękowo! Wciąga w interakcję i łamie bariery międzyludzkie bez względu na rodzaj eventu.

...na targi, przerwę kawową, konferencję, wieczór, teambuilding, promocję, road show, imprezy clubbingowe czy oficjalną galę – wszystko zależy od kreatywności organizatora! Urządzenie można w pełni obrandować dzięki czemu jest fantastycznym narzędziem marketingowym przykuwającym uwagę wizualnie i dźwiękowo. A jeśli chcesz – Twoi odbiorcy otrzymają również mail wysłany z utworzoną muzyką! Mash Machine daje takie możliwości brandingowe i dopasowania do wydarzenia (branding, customowe dźwięki, customowy email do wysyłania stworzonych nagrań, możliwość dołączenia wizualizacji multimedialnych w tle), że ograniczyć je może tylko brak Twojej wyobraźni…
Mash Machine

Dla każdego! Bez doświadczenia! W pierwszej chwili przemieni użytkownika w prawdziwego performera muzycznego – wystarczy położyć kontroler i już gra… A gdy go przesuniemy, dodamy kolejny - magia…
bez doświadczenia tworzymy muzykę – samemu lub równocześnie z innymi osobami.
Impreza wieczorna z DJ’em, zespołem…? Nie ma problemu – jest miejsce też na Mash Machine! Usługa Mash Machine dostarczana jest z kolumnami estradowymi lub słuchawkami bezprzewodowymi Silent Disco na takie okoliczności, więc niezależnie od głównej sceny Mash Machine może ciągle działać, a gdy przyjdzie na to czas – uczestników usłyszy cała sala z głównego nagłośnienia. Tak, SET MUZYCZNY GRANY PRZEZ UCZESTNIKÓW świetnie się sprawdza i jest NIEZWYKŁĄ atrakcją dla grających i odbiorców na sali.
ZASKOCZ WSZYSTKICH!
Nie bój się nowych technologii i pomysłów, rozbudź swoją kreatywność razem z mashmachine.pl.
Zespół Mash Machine Polska to naprawdę profesjonalna i życzliwa ekipa – skontaktujcie się z nimi, na pewno podpowiedzą, pomogą, prześlą wszelkie materiały oraz zaoferują korzystne warunki współpracy.
Mash Machine jest naprawdę potężnym narzędziem eventowym!

Mash Machine Polska

ul. Ignecego Krasickiego 7/15, 10-685 Olsztyn

tel: 799 21 44 41

obiekt_firma.php