Rejestracja Logowanie
2286_PALAC_TLOKINIA_1.jpg

obiekty eventowe

klient_2286.jpg

JESTEŚMY PO TO BYŚCIE ZAPAMIĘTALI TE CHWILE…
Pałac Tłokinia to idealne miejsce na spotkania biznesowe jak również szkolenia i konferencje w Wielkopolsce. Otwartość oraz profesjonalizm naszego zespołu pozwoli na zorganizowanie i przygotowanie atrakcyjnej oferty nawet dla najbardziej wymagających firm i przedsiębiorstw.
Położenie Pałacu Tłokinia jest wielkim atutem, zaledwie ok 120 km dzieli nas od 3 ważnych miast Polski: Łódź, Poznań czy Wrocław. Dysponujemy 5 salami. Największa sala Pałacowa Oranżeria jest w stanie ugościć do 300 osób. Posiadamy 27 pokoi urządzonych w klimacie lat 20stych XXwieku.
Pałac Tłokinia to doskonałe miejsce na konferencje, eventy biznesowe czy szkolenia, z dala od miejskiego zgiełku w bardzo urokliwej lokalizacji. Sąsiadujemy z wyjątkowym regionem „ Natura 2000” , który daje możliwość przejażdżek rowerowych, pieszych wycieczek. Bliskość najstarszego miasta w Polsce, Kalisza pozwala na poznanie ciekawej historii tego zakątku Polski.
Pałac Tłokinia to również restauracja, która proponuje menu sezonowe, niejednokrotnie wysoko oceniane podczas konkursów kulinarnych oraz zauważonych w najważniejszych przewodnikach kulinarnych w Polsce takich jak : Gault & Millau czy Poland100BestRestaurants.
 

PAŁAC TŁOKINIA

KOŚCIELNA 46, 62-860 TŁOKINIA KOŚCIELNA

tel: 62 767 88 88

 
55
27
300
obiekt_firma.php