Rejestracja Logowanie
365__1.jpg365__2.jpg365__3.jpg365__4.jpg

nośniki reklamowe

klient_365.jpg
The biggest network of Digital Boards 
Grupa DIGITAL BOARD to bogata oferta unikalnych projektów w zakresie reklamy zewnętrznej wykorzystujących technologie LED.
Firmę stanowi zespół ludzi posiadających największe w kraju doświadczenie w zakresie znajomości samej technologii jak też zagadnień wykorzystania jej w działaniach marketingowych.

DIGITAL BOARD od lat realizuje kampanie reklamowe oraz akcje typu event współpracując z dużymi firmami sieciowymi, domami mediowymi, agencjami reklamy.

Proponowane przez DIGITAL BOARD rozwiązania obejmują sieć ekranów w przestrzeni miejskiej, instalacje tymczasowe (kurorty letnie i zimowe), jak również niestandardowe ekspozycje typu ambient i organizacja imprez eventowych.

W realizowanych ekspozycjach DIGITAL BOARD łączy wyświetlanie standardowych spotów reklamowych z emisją materiałów o charakterze rozrywkowym, informacyjnym, skutecznie przykuwając uwagę odbiorcy znajdującego się poza zasięgiem innych mediów tradycyjnych. Reklamodawca ma możliwość transmisji organizowanych lub sponsorowanych przez firmę imprez uzupełniając tym samym reklamę o szeroki wachlarz działań marketingowych i PR.

W ostatnim okresie oferta DIGITAL BOARD wzbogaciła się o nowoczesne rozwiązania w zakresie interaktywnej komunikacji z widzem (aplikacje sms, mms, Bluetooth) umożliwiające natychmiastowe uzyskanie informacji o skuteczności prowadzonych działań.
 

Digital Board Sp. z o.o.

Wielicka 28, 30-552 Kraków

tel: 12 296 64 46

obiekt_firma.php