Rejestracja Logowanie
420__1.jpg420__2.jpg

organizacja eventow

klient_420.jpg
 Sukces zaczyna się od spotkań
Kilkanaście lat tradycji, bogate doświadczenie, profesjonalizm, międzynarodowy prestiż - to dzięki tym argumentom Targi w Krakowie Sp. z o.o. są największym na południu kraju i trzecim w Polsce organizatorem targów, kongresów i konferencji.

Firma od kilkunastu lat organizuje najważniejsze, branżowe imprezy - Targi Stomatologiczne KRAKDENT, Międzynarodowe Targi Książki, Targi Edukacyjne, Targi Gastronomiczne HORECA, Targi Wina ENOEXPO, MOTO SHOW, Mobile-IT, EUROTOOL, KOMPOZYT-EXPO, INFRASNOW … z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie.

Nie boimy się podejmować nowych wyzwań i lubimy zaskakiwać, dlatego nasza oferta jest zawsze dostosowana do aktualnych potrzeb rynkowych.

Zarówno wystawcy, jak i odwiedzający mogą być pewni nie tylko wielu wrażeń podczas targów, ale również przyjemnie spędzonego czasu w Krakowie – mieście pełnym magii i niepowtarzalnego klimatu.

Targi w Krakowie są właścicielem i wyłącznym operatorem Międzynarodowego Centrum-Targowo Kongresowego EXPO Kraków. To najnowocześniejszy
i wielofunkcyjny obiekt targowo-kongresowy stworzony i dostosowany do organizacji różnego rodzaju wydarzeń na najwyższym poziomie.
Zapraszamy!

Targi w Krakowie Sp. z o.o.

Galicyjska 9, 31-586 Kraków

tel: 12 644 59 32, 12 644 81 65

obiekt_firma.php