Rejestracja Logowanie
 • 13420883889438__RageRevolution_Underground_Run_wielkimi_krokami_zbliza_sie_do_Startu__912_sierpnia_2012___1.jpg
  2012-07-12

  Rage-Revolution Underground Run wielkimi krokami zbliża się do Startu /9-12 sierpnia 2012/

  Już tylko miesiąc dzieli nas od rozpoczęcia motoryzacyjnego wydarzenia lata w Elite Circle World. Trasa imprezy została zatwierdzona, zespół przygotowawczy pracuje na pełnych obrotach, samochody są szykowane do ekstremalnego wysiłku a piękne kobiety niecierpliwie wyczekują na gorące emocje moto-lifestyle’owego party.
  Zgodnie z oczekiwaniami uczestników rozpoczniemy w czwartkowe południe 9 sierpnia na poznańskim torze wyścigowym Poznań-Przeźmierowo. Po uroczystym powitaniu uczestników, oklejeniu samochodów i zapoznaniu się z planem zadań, przystąpimy do prawdziwej samochodowej rywalizacji. Na torze oprócz nieoczekiwanych zadań sportowych, które sprawdzą umiejętności kierowców i ich samochodów, trzeba będzie wykazać się zmysłem prowadzenia pojazdów o mocno zróżnicowanej mocy i charakterystyce, gdzie przewodzić stawce będą najbardziej prestiżowe i najszybsze modele Mercedes AMG. Pierwszy dzień do zachodu słońca całkowicie zdominuje wyścigowo-motoryzacyjna rywalizacja, a wraz z rozpoczęciem nocy rozpoczniemy aklimatyzację w centrum przepięknego Poznania. Na noc zatrzymamy się w najbardziej ekskluzywnym i gościnnym hotelu wielkopolski NH, mieszczącym się w samym sercu miasta przy Ulicy Święty Marcin. Nieopodal hotelu, w klubie Blueberry piękne kobiety w strefie Elite Circle VIP, będą wyczekiwały na uczestników z rozpoczęciem gorącego „party” które zwieńczy pierwszy dzień Rage-Revolution Underground Run.
   
 • 13414839246615_Targi_TOUR_SALON_2012_2427_pazdziernik_Poznan_1.jpg
  2012-07-05

  Targi TOUR SALON 2012, 24-27 październik, Poznań.

  Targi TOUR SALON co roku gromadzą na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich wystawców z kilkudziesięciu krajów oraz wielotysięczną publiczność - zarówno profesjonalistów podczas dwóch pierwszych dni branżowych, jak i klientów indywidualnych, szukających pomysłów na ciekawe spędzanie wolnego czasu.
  Targi są miejscem szerokiej prezentacji krajów, regionów, najnowszych ofert i atrakcji turystycznych, a także spotkań biznesowych i nawiązywania nowych kontaktów handlowych wśród przedstawicieli branży.
   
 • 13414820359165_Targi_WorldHotel_2012__35_pazdziernik_hala_MT_Polska_Warszawa_1.jpg
  2012-07-05

  Targi WorldHotel 2012, 3-5 październik, hala MT Polska, Warszawa.

  Chcesz odwiedzić Targi WorldHotel 2012? Zapoznaj się z najważniejszymi informacjami.
  • Wstęp na Targi WorldHotel jest odpłatny, a wszystkich zwiedzających obowiązuje rejestracja na miejscu lub on-line
  • Rejestracja on-line ZWALNIA Z OPŁATY ZA BILET WSTĘPU NA TARGI; osoby zarejestrowane on-line na Targi WorldHotel, mogą również zwiedzać BEZPŁATNIE Targi Event bez konieczności dokonywania kolejnej rejestracji (oba wydarzenia odbędą się równocześnie w tym samym miejscu).
  • Posiadacze Kart MT Polska nie muszą się ponownie rejestrować; kartę należy zabrać ze sobą i uaktywnić ją w punkcie rejestracji. Karta MT Polska upoważnia do BEZPŁATNEGO zwiedzania zarówno Targów WorldHotel, jak i Targów Event
  • Goście, którzy odwiedzą tegoroczne Targi WorldHotel, będą mogli zatem zapoznać się również z ofertą wystawców Targów Event, a także wziąć udział w wydarzeniach im towarzyszących
   
 • 13413961189693_Targi_Wyposazenia_Hoteli_INVESTHOTEL_2012___najwieksze_wydarzenie_dla_branzy_hotelarskiej_w_Polsce_1.jpg
  2012-07-04

  Targi Wyposażenia Hoteli INVEST-HOTEL 2012 - największe wydarzenie dla branży hotelarskiej w Polsce.

  W tym roku na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich w dniach 8-11 października, Targi Wyposażenia Hoteli INVEST-HOTEL odbędą się razem z Międzynarodowymi Targami Gastronomii POLAGRA GASTRO.
  Nowa formuła targów z pewnością posłuży zawieraniu nowych kontaktów biznesowych, rozszerzaniu grup docelowych oraz rozwoju istotnych dla obu branż tematów.
  Udział w targach umożliwi skuteczne dotarcie do klientów – osób decyzyjnych w ramach, gestorów bazy noclegowej, projektantów, inwestorów oraz generalnych wykonawców.
  To tutaj zapoznają się oni z najnowszymi rozwiązaniami w sektorze horeca.

 • 13397620882772_Najwieksze_jesienne_Targi_branzy_HoReCa_w_Polsce_1.jpg
  2012-06-11

  Największe jesienne Targi branży HoReCa w Polsce

  W dniach 14-16 listopada 2012 w hali Targów Krakowskich odbędą się największe jesienne Targi branży HoReCa w Polsce: co roku na powierzchni ponad 7 tys. m2 spotyka się w Krakowie blisko 300 wystawców z kraju i zagranicy. Na targach prezentowana jest pełna oferta wyposażenia dla restauracji, barów, kawiarni, cukierni, stołówek, pizzerii oraz hoteli i innych obiektów noclegowych, a także artykuły spożywcze i napoje dla gastronomii oraz wina z całego świata.

 • 13400250062905_Zobacz_nowy_event_katalog!_1.jpg
  2012-06-11

  Zobacz nowy event katalog!

  Po głośnej targowej premierze I edycji z 2010 roku, na rynek powrócił – event katalog!
  event katalog 2012 | edycja specjalna - to najnowszą branżowa publikacja w odświeżonej szacie graficznej, z nowym podziałem na kategorie tematyczne.
  Pierwsza część katalogu przedstawia firmy świadczące usługi na poczet tworzenia eventów, od agencji eventowych poprzez poszczególnych wyspecjalizowanych podwykonawców, podzielonych tematycznie kolejno na:

  - atrakcje eventowe,
  - bezpieczeństwo i porządek,
  - miejsca eventowe,
  - nośniki Reklamowe,
  - obsługę eventów,
  - organizację eventów,
  - techniki eventowe,
  - wyposażenie eventów.

  Następnie osobny dział przedstawia najpopularniejsze Media branżowe w Polsce.
  Druga cześć w odpowiedzi na oczekiwania branży konferencyjno – kongresowej poświęcona została wyłącznie prezentacji obiektów eventowych z pełną ich specyfikacją.
  exem.pl jako jedyne wydawnictwo czytelnie segmentujemy rynek, przedstawiając za pośrednictwem katalogu tak szerokie spektrum usług.
  W ten sposób po raz kolejny wydana została skarbnica wiedzy, która umożliwia tworzenie wydarzeń biorąc pod uwagę ich różne formy i koncepcje.

  Najnowszy katalog dostępny jest na www.e-eventkatalog.pl
  Serdecznie zapraszamy,
  zespół exem.pl
 • 2012-05-23

  Drift TAXI – ostra jazda bez trzymanki

  Każdy wie, że drift nie jest najszybszym sposobem pokonywania zakrętów… ale z całą pewnością jest najbardziej ekscytujący. Jeżeli kiedykolwiek miałeś ochotę przekonać się jak to jest siedzieć na prawym fotelu w aucie jadącym w pełnym poślizgu ok 100km/h to teraz będziesz miał okazję.
  Na rynku pojawiła się nowa intrygująca atrakcja: Drift TAXI. Profesjonalne teamy Driftingowe oferują możliwość wejścia w ten „pojechany” świat i przenikania się jak to jest oglądać świat w kłębach gęstego dymu przez boczne szyby auta. Wszystkie samochody to w 100% sportowe maszyny spełniające wszelkie wymogi zarówno bezpieczeństwa jak i potrafiące sprostać trudom rywalizacji na
   
 • 13342231873038_Tansze_wyjazdy_sluzbowe_1.jpg
  2012-04-12

  Tańsze wyjazdy służbowe

   Wraz z początkiem marca wystartował nowy program skierowany do środowiska biznesowego – Business Travel Cards. To pierwszy tego typu projekt na polskim rynku z tak atrakcyjnymi rabatami.

  Program ma pomóc przedsiębiorcom w redukcji kosztów podróży służbowych. Karta BTC uprawnia do 40% zniżek na noclegi w ponad 150 hotelach w całej Polsce. Niektóre z obiektów sieci BTC oferują także dodatkowe rabaty na usługi gastronomiczne, konferencyjne oraz SPA.

  -Koszt karty to 490 PLN netto. Zakup zwraca się średnio po 5-6 noclegach – mówi Grzegorz Asman, vice-prezes Go Online S.A., właściciela Business Travel Cards. – To świetna propozycja dla managerów, przedstawicieli handlowych oraz dla wszystkich firm, których pracownicy często podróżują – dodaje G. Asman.

  Ponadto BTC wychodząc naprzeciw potrzebom klasy VIP oferuje bezpłatną pomoc w załatwianiu wszystkich formalności związanych z rezerwacją. W tym celu działa Biuro Obsługi Klienta, które znajduje miejsce odpowiadające preferencjom klienta.
 • 13281156763346_Idzie_Nowe!_Zglos_sie!_1.jpg
  2012-02-01

  Idzie Nowe! Zgłoś się!

  Z dniem 01.02.2012 exem.pl, wydawca katalogu branżowego – event katalog uruchomił nową internetową platformę reklamowo – promocyjną, eventplatforma.pl w całości dedykowana branży eventowej.
  Głównymi jej założeniami jest umożliwienie użytkownikom szybkiego budowania eventów oraz dostarczanie narzędzi do tworzenia własnych strategii sprzedażowych.
 • 13280530410708_Targi_Event_2012_1.jpg
  2012-01-31

  Targi Event 2012

  Wstęp na Targi Event jest odpłatny, a wszystkich zwiedzających obowiązuje rejestracja na miejscu lub on-line

  Rejestracja on-line ZWALNIA Z OPŁATY ZA BILET WSTĘPU NA TARGI; osoby zarejestrowane na Targi Event on-line, mogą również zwiedzać BEZPŁATNIE Targi WorldHotel bez konieczności dokonywania kolejnej rejestracji (oba wydarzenia odbędą się równocześnie w tym samym miejscu). 
Event platforma
 • Kongresu Szefów Kuchni pod hasłem #ogródek2020

  15911796974094_Kongresu_Szefow_Kuchni_pod_haslem__ogrodek2020_1.jpg
  2020-06-03
  W dniu 16 czerwca odbędzie się wirtualna specjalna edycja Forum Branży Eventowej połączona ze specjalną edycją Kongresu Szefów Kuchni pod hasłem #ogródek2020. Cztery tematy przewodnie spotkania on-line to:

  1. Idź w plener.
  2. Przenieś się do ogródka.
  3. Działaj w digitalu.
  4. Zadbaj o wynosy.
   
usugi
obiekty
wydarzenia_lista.php